Graphistudio
Úvod Produkty a služby Nevěsta a ženich Kontakt
 

Akce na březen 2012

Využijte skvělé nabídky

Po celý březen 2012 bude platit jedinečná nabídka pro fotografy - SLEVA 20% na vlastní vzorkovou knihu, dle svého výběru. Slevu lze uplatnit na jakýkoli rozměr a počet stran. Pro více informací nám neváhejte napsat na e-mail.


Svatební veletrh 2012

Navštivte nás v hotelu Diplomat

Trailer novomanželů

Váš perfektní den
Promo video

Proč si vybrat Graphistudio?
Vítězové soutěže na shromáždění v Chicagu

Graphistudio s potěšením oznamuje tři vítěze soutěže.

Blahopřejeme:

1. místo: Stephen Harmon - Harmon Photography, New Albany, Indiana
2. místo: Joe Pizzo - Joseph Studios, Evanston, Illinois
3. místo: Mary Beth Kratsas - MBK Photography, Monroeville, Pennsylvania


1. místo2. místo3. místoSnímky hodnotilo Graphistudio, Yervant a Bob & Dawn Davis.Všichni tři vítězové budou představeni v našich marketingových materiálech a v mnoha dalších tisků Graphistudia po celém světě.

Podívejte se na další snímky ze soutěže


Pozdrav ze Chicaga

CHICAGO – 30. srpna 2010
První shromáždění Graphistudia s Amerikou!

Mluvilo se o fotografiích o 360°, s některými z nejslavnějších jmen v oboru.
Některá z témat, která se probírala se vztahovala na postavení na trhu a výhledy do budoucna.
Jak vytvořit vítězný přístup k řešení problémů týkajícíh se současné ekonomické situace.
Jak úspěšně řídit studium, srovnávání mezi profesionálními a amaterskými fotografy, o výzvách na trhu a mnohem více..
Graphistudio na WPPI 2010

Módní přehlídka s Kirstie Kelly a Davidem Augustem


Podívejte se na video a pociťte atmosféru této magické noci v Las Vegas! Pojďme oslavit toto
energické místo, připojme se k nejtalentovanějším fotografům v tomto odvětví.
Přesvědčte se sami:
Graphistudio v Las Vegas

WPPI - Wedding Photography Associaton 2009

Hrad Ceconi

Místo pro inspiraci, další bod pro excelenci

Nejvyšší oddělení výzkumu a vývoje Graphistudia bude nasazeno v krásném hradu hraběte Ceconiho, který se nachází na severu východních Alp – pouhých 30 minut jízdy od sídla firmy. Hrad je neo-gotická stavba. Jsme si jisti, že jakmile se talentované skupiny lidí ponoří do volné přírody v Alpách, budou v nejlepším prostředí, kde se mohou inspirovat a budou kreativní jako nikdy předtím.
Hrad můžete sledovat on-line ZDE


Historie Graphistudia

Továrna na emoce

Graphistudio bylo založeno v roce 1981, jako malé grafické a fotografické reklamní studio. V roce 1987, důsledkem rozšíření společnosti, se na trhu rozšířila svatební fotografie. Záměrem bylo novomanželům nabídnout fotografické
album s využitím nejmodernějších kreativních grafických technik. Úspěch byl okamžitý. Brzy se Adamo Creazioni stal známým po celých Benátkách a byl preferovanou volbou novomanželů.

Začal digitální věk

V roce 1991 proběhla instalace prvního počítačového systému grafiky, a tak začala nekonečná cesta technologických inovací. Revoluční krok v čase znamenal radikální proměnu v působení v celé společnosti. Nová digitální kultura se postupně rozšířila do jednotlivých koutů společnosti. Počet zaměstnanců tvoří z velké části mladí lidé s jasnou převahou žen. Nová technologie umožňuje ohromné pokroky v oblasti kvality a konkurenceschopnosti.

Od novomanželů po fotografy a Graphsitudio

Společnost se rozšířila po Itálii a je zaměřena na profesionální fotografy. Poskytuje jim službu vytvářet jedinečná svatebni alba, která jsou v čele tvůrčího a uměleckého obsahu. V roce 1996 si GraphistudioAlbum zasloužilo nebývalý úspěch po pouhých devíti letech vývoje. Úspěch byl dosažen tím, že bylo investováno do technologického zpracování a tisku fotografií, aby byla zaručena skvělá úroveň kvality. Je to také nezbytné pro vývoj nového systému pro knižní vazby, které by se dokázali odlišit před všemi ostatními produkty na trhu.

Vytvoření svatební knihy

První svatební kniha byla prezentována na jaře roku 1997. Svatební časopisy ji popsaly jako nejlepší svatební album, které kdy bylo vyrobeno. Fotografické publikace na knihu odkazovaly, jako na revoluci ve svatebním odvětví, která nastavila nový standard kvality. Sláva svatební knihy se brzy rozšířila na mezinárodní úroveň a to nebylo dlouho po tom, co Graphistudio obdrželo žádosti od jiných evropských zemí, USA, Austrálie a Japonska. Svatební kniha byla prezentována na mezinárodních veletrzích, včetně New Yorku, Atlanty, Tokia, Barcelony, Atén, Říma a Vídně.

Zaměstnanci

Jednou z předností Graphistudia je kvalita a nasazení zaměstnanců, kterých je více než 200, z nichž většina jsou ženy, které jsou v průměru věku 28 let. Někteří z našich zaměstnanců jsou s námi od samého počátku. Na oplátku mají spolu s novými odborníky harmonické pracovní prostředí, které udržuje maximální flexibilitu a schopnost přispívat k 33 fázím výroby s plnou odpovědností. Zároveň jsou naši zaměstnanci schopni se rychle učit novým digitálním technologiím.


Kolekce Yervant

Nová kolekce knih

Tento unikátní produkt se skládá z kolekce tří knih – 35x35 cm, 25x25 cm a 15x15 cm. K dispozici jsou dvě verze: „Snow White“ a dvojče „Pitch Black“ - ručně vyráběné, speciálně zpracovávané v Graphistudiu. I když je to kolekce tří knih, můžete si vybrat jen jednu možnost.

Podívejte se na oficiální stránky →

Fotograf roku 2002/3


Vítězná knihaNěkolik obrázků z vítězné knihy

Na obrázku vidíte předávání ceny MPA Yorkshire Region's Wedding 'Fotograf roku 2002/3' Andree Barettové za její zachycení svatby Abigaily a Carla do svatební knihy od Graphistudia, modelu Director. Cenu předává George Dawber, prezident Master Photographers Association.Špičkový brazilský fotbalista Juninho vyhrál Světový pohár 2002 a oženil se s Julianou


Několik obrázků ze svatební knihy


Graphistudio představuje nádhernou památku na svatbu, kterou zachytil navždy Pam Ainsley. Gratulujeme vám oběma.

Svatební kniha

Nejlepší produkt roku

Čtenáři časopisu The Photographer a členové British Institute of Professional Photography s radostí oznamují, že Album od Graphistudia získalo zlaté ocenění v kategorii Nejlepší nový produkt.Úvod> Události a ocenění


Copyright © 2001 Graphistudio. All rights reserved.